| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Το 09330242616&09330162716 είναι 24 έρχεται σε επαφή με ορθογώνιο ΑΥΤΌΣ τελικό ένθετο κλουβί-σφιγκτηρών &Female του S αρσενικό, μέγεθος 24B, περιοχή διατομής καλωδίων ² 0,14 2.5mm με τα τερματικά κλουβί-σφιγκτηρών. Φιαγμένος από πολυάνθρακα, RAL 7032 (ανοικτό γκρι) ένθετο χρώματος.
Βιομηχανικός
| Τύπος: | Ένθετο Male&Female |
| Τύπος σύνδεσης επαφών: | Κλουβί-σφιγκτήρας |
| Θέσεις: | 24P |
| Εκτίμηση - ρεύμα: | 16A |
| Εκτίμηση - τάση: | 500V |
| Οι τοποθετώντας κώδικας-σειρές ταξινομούν: | 24B |
| Σειρά καλωδίων: | 26-14 AWG |
| Αριθμός επαφών: | 24 + αλεμένος |
| Θέση που χαρακτηρίζει: | 1-24 |
| Υλικό, ένθετο: | Πολυάνθρακας |
| Μέθοδος λήξης: | Τερματικό κλουβί-σφιγκτηρών |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας: | -40 έως 125 βαθμός Γ (- 40 έως 257 βαθμός Φ) |
| Υλική εκτίμηση: | UL 94 Β-0 |
| Πρότυπο κατασκευαστών: | ΑΥΤΟΣ |
| Μήκος γδυσίματος | 79mm |
| Επιφάνεια των επαφών | Ασήμι που καλύπτεται |
Λεπτομέρειες των ενθέτων (male&female)
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ:
HDC μας μπορεί να αντικαταστήσει Harting, ILME, TE (SIBAS) τέλεια, οι περισσότεροι από τους πελάτες που χρησιμοποιούν εκείνο το εμπορικό σήμα προτού, μετά από τη δοκιμή, να μας επιλέξουν. Επίσης η τιμή μας είναι χαμηλότερη από Harting 40-50%.
Ναι, η μεγαλύτερη μέρος της παραγωγής μας είναι πλήρως αυτοματοποιημένη.
Α: HDC μας ειδικό για τη βιομηχανική λύση 4,0 είναι υψηλό - ποιότητα που προσαρμόζεται. Χρησιμοποιούμε το εισαγόμενο υλικό SABIC 3412 για τα βαρέων καθηκόντων ένθετα συνδετήρων. Όχι όλο το υλικό HDC είναι το ίδιο!!
4.Q: Εγώ ήταν το εμπορικό σήμα Harting χρήσης πριν, μπορεί εγώ να σας πει τον αριθμό διαταγής τους για να με βοηθήσει να ταιριάξω με;
Α: Φυσικά μπορείτε να σας βοηθήσετε. Πραγματικά, προκειμένου να διευκολυνθεί η χρήση οι πελάτες, έχουμε θέσει τον αριθμό διαταγής για να είμαστε οι ίδιοι με HARTING, έτσι ώστε οι πελάτες μπορούν να ταιριάξουν με και να αντικαταστήσουν.
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Το 09330242616&09330162716 είναι 24 έρχεται σε επαφή με ορθογώνιο ΑΥΤΌΣ τελικό ένθετο κλουβί-σφιγκτηρών &Female του S αρσενικό, μέγεθος 24B, περιοχή διατομής καλωδίων ² 0,14 2.5mm με τα τερματικά κλουβί-σφιγκτηρών. Φιαγμένος από πολυάνθρακα, RAL 7032 (ανοικτό γκρι) ένθετο χρώματος.
Βιομηχανικός
| Τύπος: | Ένθετο Male&Female |
| Τύπος σύνδεσης επαφών: | Κλουβί-σφιγκτήρας |
| Θέσεις: | 24P |
| Εκτίμηση - ρεύμα: | 16A |
| Εκτίμηση - τάση: | 500V |
| Οι τοποθετώντας κώδικας-σειρές ταξινομούν: | 24B |
| Σειρά καλωδίων: | 26-14 AWG |
| Αριθμός επαφών: | 24 + αλεμένος |
| Θέση που χαρακτηρίζει: | 1-24 |
| Υλικό, ένθετο: | Πολυάνθρακας |
| Μέθοδος λήξης: | Τερματικό κλουβί-σφιγκτηρών |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας: | -40 έως 125 βαθμός Γ (- 40 έως 257 βαθμός Φ) |
| Υλική εκτίμηση: | UL 94 Β-0 |
| Πρότυπο κατασκευαστών: | ΑΥΤΟΣ |
| Μήκος γδυσίματος | 79mm |
| Επιφάνεια των επαφών | Ασήμι που καλύπτεται |
Λεπτομέρειες των ενθέτων (male&female)
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ:
HDC μας μπορεί να αντικαταστήσει Harting, ILME, TE (SIBAS) τέλεια, οι περισσότεροι από τους πελάτες που χρησιμοποιούν εκείνο το εμπορικό σήμα προτού, μετά από τη δοκιμή, να μας επιλέξουν. Επίσης η τιμή μας είναι χαμηλότερη από Harting 40-50%.
Ναι, η μεγαλύτερη μέρος της παραγωγής μας είναι πλήρως αυτοματοποιημένη.
Α: HDC μας ειδικό για τη βιομηχανική λύση 4,0 είναι υψηλό - ποιότητα που προσαρμόζεται. Χρησιμοποιούμε το εισαγόμενο υλικό SABIC 3412 για τα βαρέων καθηκόντων ένθετα συνδετήρων. Όχι όλο το υλικό HDC είναι το ίδιο!!
4.Q: Εγώ ήταν το εμπορικό σήμα Harting χρήσης πριν, μπορεί εγώ να σας πει τον αριθμό διαταγής τους για να με βοηθήσει να ταιριάξω με;
Α: Φυσικά μπορείτε να σας βοηθήσετε. Πραγματικά, προκειμένου να διευκολυνθεί η χρήση οι πελάτες, έχουμε θέσει τον αριθμό διαταγής για να είμαστε οι ίδιοι με HARTING, έτσι ώστε οι πελάτες μπορούν να ταιριάξουν με και να αντικαταστήσουν.