| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
ΑΥΤΟΣ 32 αδιάβροχοι ηλεκτρικοί συνδετήρες συνδετήρων καρφιτσών βαρέων καθηκόντων
Βίδα ενθέτων Han 16E Μ αντιστοιχιών (1-16) (17-32)
Τα ένθετα, λήξη βιδών, θηλυκό, πολυάνθρακας, RAL 7032 (γκρι χαλικιών), εκτίμησαν το ρεύμα: 16A, 500V.
Μέγεθος: 32 Β, επαφές: 32, 1
Αριθμός μερών: 09330162771
![]()
Τεχνικά στοιχεία
| Προσδιορισμός | |
| Σειρά | ΑΥΤΟΣ ® |
| Έκδοση | |
| Μέθοδος λήξης | Λήξη βιδών |
| Γένος | Θηλυκό (17-32) |
| Μέγεθος | 32 Β |
| Με την προστασία καλωδίων | Ναι |
| Επαφή PE | Ναι |
| Προσδιορισμός επαφών | 17… 32 |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή αγωγών | 0,75… 2,5 χιλ. ² |
| Διατομή αγωγών | AWG 18… AWG 14 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16 Α |
| Εκτιμημένη τάση | 500 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 6 kV |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε UL | 600 Β |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε CSA | 600 Β |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 1010 Ω |
| Αντίσταση επαφών | ≤ 1 mΩ |
| Περιορισμός της θερμοκρασίας | -40… +125 °C |
| Μήκος γδυσίματος | 7,5 χιλ. |
| Ροπή σκλήρυνσης | 0,5 NM |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Υλικές ιδιότητες | |
| Υλικό (ένθετο) | Πολυάνθρακας |
| Χρώμα (ένθετο) | RAL 7032 (γκρι χαλικιών) |
| Υλικό (επαφές) | Κράμα χαλκού |
| Επιφάνεια (επαφές) | Ασήμι που καλύπτεται |
| RoHS | υποχωρητικός με την απαλλαγή |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ: Χρειάζεστε δύο ένθετα για μια πλήρη συνέλευση!
→Click εδώ για να του δει 32Pin αρσενικό (16pin 1-16) ←
→Click εδώ για να του δει 32Pin αρσενικό (16pin 17-32) ←
Το πλεονέκτημά μας:
Α. άριστη ποιότητα
Β. ανταγωνιστική τιμή
Γ. γρήγορη παράδοση
Δ. Νέα μοντέλα που αναπτύσσονται κάθε μήνα
Ε. τυποποιημένο εργαστήριο κατασκευής
Φ. ο αυστηρός ποιοτικός έλεγχος επιβεβαιώνει σε ISO9001: 2008
Μεταφορά:
1). Από διεθνή σαφή: DHL, TNT, FEDEX, UPS, Aramex, SF, θέση, κ.λπ.
2). Θαλασσίως: Μπορούμε να προσφέρουμε FOB Ningbo, τη FOB Σαγκάη, FOB Shenzhen, κ.λπ.
3). Αεροπορικώς: Μπορούμε να στείλουμε από Ningbo, Σαγκάη, Shenzhen, διεθνής αερολιμένας του Χογκ Κογκ, Πεκίνο.
4). Από το σιδηρόδρομο. Μπορούμε να στείλουμε με το τραίνο στην Ευρώπη και τη Ρωσία.
5). Μπορούμε επίσης να στείλουμε στην αποστολέα σας ή σε άλλους προμηθευτές για την ομο-αποστολή.
![]()
![]()
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
ΑΥΤΟΣ 32 αδιάβροχοι ηλεκτρικοί συνδετήρες συνδετήρων καρφιτσών βαρέων καθηκόντων
Βίδα ενθέτων Han 16E Μ αντιστοιχιών (1-16) (17-32)
Τα ένθετα, λήξη βιδών, θηλυκό, πολυάνθρακας, RAL 7032 (γκρι χαλικιών), εκτίμησαν το ρεύμα: 16A, 500V.
Μέγεθος: 32 Β, επαφές: 32, 1
Αριθμός μερών: 09330162771
![]()
Τεχνικά στοιχεία
| Προσδιορισμός | |
| Σειρά | ΑΥΤΟΣ ® |
| Έκδοση | |
| Μέθοδος λήξης | Λήξη βιδών |
| Γένος | Θηλυκό (17-32) |
| Μέγεθος | 32 Β |
| Με την προστασία καλωδίων | Ναι |
| Επαφή PE | Ναι |
| Προσδιορισμός επαφών | 17… 32 |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή αγωγών | 0,75… 2,5 χιλ. ² |
| Διατομή αγωγών | AWG 18… AWG 14 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16 Α |
| Εκτιμημένη τάση | 500 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 6 kV |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε UL | 600 Β |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε CSA | 600 Β |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 1010 Ω |
| Αντίσταση επαφών | ≤ 1 mΩ |
| Περιορισμός της θερμοκρασίας | -40… +125 °C |
| Μήκος γδυσίματος | 7,5 χιλ. |
| Ροπή σκλήρυνσης | 0,5 NM |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Υλικές ιδιότητες | |
| Υλικό (ένθετο) | Πολυάνθρακας |
| Χρώμα (ένθετο) | RAL 7032 (γκρι χαλικιών) |
| Υλικό (επαφές) | Κράμα χαλκού |
| Επιφάνεια (επαφές) | Ασήμι που καλύπτεται |
| RoHS | υποχωρητικός με την απαλλαγή |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ: Χρειάζεστε δύο ένθετα για μια πλήρη συνέλευση!
→Click εδώ για να του δει 32Pin αρσενικό (16pin 1-16) ←
→Click εδώ για να του δει 32Pin αρσενικό (16pin 17-32) ←
Το πλεονέκτημά μας:
Α. άριστη ποιότητα
Β. ανταγωνιστική τιμή
Γ. γρήγορη παράδοση
Δ. Νέα μοντέλα που αναπτύσσονται κάθε μήνα
Ε. τυποποιημένο εργαστήριο κατασκευής
Φ. ο αυστηρός ποιοτικός έλεγχος επιβεβαιώνει σε ISO9001: 2008
Μεταφορά:
1). Από διεθνή σαφή: DHL, TNT, FEDEX, UPS, Aramex, SF, θέση, κ.λπ.
2). Θαλασσίως: Μπορούμε να προσφέρουμε FOB Ningbo, τη FOB Σαγκάη, FOB Shenzhen, κ.λπ.
3). Αεροπορικώς: Μπορούμε να στείλουμε από Ningbo, Σαγκάη, Shenzhen, διεθνής αερολιμένας του Χογκ Κογκ, Πεκίνο.
4). Από το σιδηρόδρομο. Μπορούμε να στείλουμε με το τραίνο στην Ευρώπη και τη Ρωσία.
5). Μπορούμε επίσης να στείλουμε στην αποστολέα σας ή σε άλλους προμηθευτές για την ομο-αποστολή.
![]()
![]()