| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Εισαρτήματα, Τερματισμός βίδας, αρσενικό, Πολυκαρβονίτη, RAL 7032 (χαλίκι γκρι), ονομαστικό ρεύμα: 16A, Μέγεθος: 24 B, Επαφές: 24, Διατομή αγωγού: 0,75... 2,5 mm2, Ασημένιο
Τεχνικά δεδομένα
| Αναγνωρισμός | |
| Σειρά | Ο ίδιος |
| Έκδοση | |
| Μέθοδος τερματισμού | Τερματισμός βίδας |
| Φύλο | αρσενικό |
| Μέγεθος | 24 Β |
| Αριθμός επαφών | 24 |
| Επικοινωνία PE | - Ναι, ναι. |
| Υλικό (συναντήσεις) | ΧάλυβαΜετρητά |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή του αγωγού | 0.75... 2,5 mm2 |
| Διατομή του αγωγού | AWG 18... AWG 14 |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 16 Α |
| Διάταξη | 500 V |
| Ονομαστική τάση παλμού | 6 kV |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Ονομαστική τάση α.κ. έως UL | 600 V |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010Ω |
| Περιοριστική θερμοκρασία | -40... +125 °C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Ιδιότητες υλικού | |
| Υλικό (εισαγωγή) | Πολυανθρακικό |
| Τάξη εύφλεκτης ικανότητας υλικού σύμφωνα με το UL 94 | V-0 |
| RoHS | συμμόρφωση |
| Εμπορικά δεδομένα | |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Καθαρό βάρος | 112.4g |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
Βιομηχανική λύση 4.0
Εφαρμογή ελεγκτή θερμοκρασίας
![]()
![]()
![]()
Η έκθεσή μας (Μερικές φωτογραφίες της έκθεσης)
![]()
![]()
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Εισαρτήματα, Τερματισμός βίδας, αρσενικό, Πολυκαρβονίτη, RAL 7032 (χαλίκι γκρι), ονομαστικό ρεύμα: 16A, Μέγεθος: 24 B, Επαφές: 24, Διατομή αγωγού: 0,75... 2,5 mm2, Ασημένιο
Τεχνικά δεδομένα
| Αναγνωρισμός | |
| Σειρά | Ο ίδιος |
| Έκδοση | |
| Μέθοδος τερματισμού | Τερματισμός βίδας |
| Φύλο | αρσενικό |
| Μέγεθος | 24 Β |
| Αριθμός επαφών | 24 |
| Επικοινωνία PE | - Ναι, ναι. |
| Υλικό (συναντήσεις) | ΧάλυβαΜετρητά |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή του αγωγού | 0.75... 2,5 mm2 |
| Διατομή του αγωγού | AWG 18... AWG 14 |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 16 Α |
| Διάταξη | 500 V |
| Ονομαστική τάση παλμού | 6 kV |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Ονομαστική τάση α.κ. έως UL | 600 V |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010Ω |
| Περιοριστική θερμοκρασία | -40... +125 °C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Ιδιότητες υλικού | |
| Υλικό (εισαγωγή) | Πολυανθρακικό |
| Τάξη εύφλεκτης ικανότητας υλικού σύμφωνα με το UL 94 | V-0 |
| RoHS | συμμόρφωση |
| Εμπορικά δεδομένα | |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Καθαρό βάρος | 112.4g |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
Βιομηχανική λύση 4.0
Εφαρμογή ελεγκτή θερμοκρασίας
![]()
![]()
![]()
Η έκθεσή μας (Μερικές φωτογραφίες της έκθεσης)
![]()
![]()