| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
6 Σφραγίδα Κλειδώματος Κλουβιού 16A 500V Συνδετήρας Άνοιξης Similer Harting Han 6 ES M Εισαγωγή
Αριθμός τμήματος:09 33 006 2616
Λύση αυτοκινητοβιομηχανίας 4.0
Αριθμός τμήματος:09 33 006 2616
![]()
Τεχνικά δεδομένα
| Έκδοση | |
| Μέθοδος τερματισμού | Τερματισμός του σφραγίσματος κλουβιού |
| Φύλο | Άντρας |
| Μέγεθος | 6Β |
| Με προστασία από σύρμα | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Επικοινωνία PE | - Ναι, ναι. |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή του αγωγού | 0.14... 2,5 mm2 |
| Διατομή του αγωγού | AWG 26... AWG 14 |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 16Α |
| Διάταξη | 500 V |
| Ονομαστική τάση παλμού | 6 kV |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Ονομαστική τάση α.κ. έως UL | 600 V |
| Δυναμικό ισχύος | 600 V |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010Ω |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 1 mΩ |
| Περιοριστική θερμοκρασία | -40... +125 °C |
| Διάστημα αποκόλλησης | 7... 9 mm |
| Δρόμος σφίξης | 0.5 Nm |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Ιδιότητες υλικού | |
| Υλικό (εισαγωγή) | Πολυανθρακικό |
| Χρώμα (εισαγωγή) | RAL 7032 (πράσινο βότσαλο) |
| Υλικό (συναντήσεις) | Χάλυβα |
| Επιφάνεια (συναντήσεις) | Μετρητά |
| RoHS | συμμορφώνεται με την απαλλαγή |
| Εμπορικά δεδομένα | |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Καθαρό βάρος | 48g |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Ευρωpiαϊκό | 85366990 |
| Αριθμός του κινεζικού δασμολογικού δασμού | 8536901900 |
| eCl@ss | 27440205 Εισαγωγή επαφής για βιομηχανικές συνδέσεις |
Σχέδιο σχεδιασμού:
![]()
![]()
![]()
Ποιο είναι το πλεονέκτημα μας;:
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
6 Σφραγίδα Κλειδώματος Κλουβιού 16A 500V Συνδετήρας Άνοιξης Similer Harting Han 6 ES M Εισαγωγή
Αριθμός τμήματος:09 33 006 2616
Λύση αυτοκινητοβιομηχανίας 4.0
Αριθμός τμήματος:09 33 006 2616
![]()
Τεχνικά δεδομένα
| Έκδοση | |
| Μέθοδος τερματισμού | Τερματισμός του σφραγίσματος κλουβιού |
| Φύλο | Άντρας |
| Μέγεθος | 6Β |
| Με προστασία από σύρμα | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Επικοινωνία PE | - Ναι, ναι. |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή του αγωγού | 0.14... 2,5 mm2 |
| Διατομή του αγωγού | AWG 26... AWG 14 |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 16Α |
| Διάταξη | 500 V |
| Ονομαστική τάση παλμού | 6 kV |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Ονομαστική τάση α.κ. έως UL | 600 V |
| Δυναμικό ισχύος | 600 V |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010Ω |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 1 mΩ |
| Περιοριστική θερμοκρασία | -40... +125 °C |
| Διάστημα αποκόλλησης | 7... 9 mm |
| Δρόμος σφίξης | 0.5 Nm |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Ιδιότητες υλικού | |
| Υλικό (εισαγωγή) | Πολυανθρακικό |
| Χρώμα (εισαγωγή) | RAL 7032 (πράσινο βότσαλο) |
| Υλικό (συναντήσεις) | Χάλυβα |
| Επιφάνεια (συναντήσεις) | Μετρητά |
| RoHS | συμμορφώνεται με την απαλλαγή |
| Εμπορικά δεδομένα | |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Καθαρό βάρος | 48g |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Ευρωpiαϊκό | 85366990 |
| Αριθμός του κινεζικού δασμολογικού δασμού | 8536901900 |
| eCl@ss | 27440205 Εισαγωγή επαφής για βιομηχανικές συνδέσεις |
Σχέδιο σχεδιασμού:
![]()
![]()
![]()
Ποιο είναι το πλεονέκτημα μας;: