| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Εισαρτήματα, Τερματισμός βίδας, Άντρας, Πολυκαρβονικό, RAL 7032 (χαλίκι), Διοικητικό ρεύμα: 16A, Μέγεθος: 10 B, Επαφές: 10, Διατομή αγωγού: 0,75... 2,5 mm2, Λευστό χαλκού, Ασημένιο
Αρκετά ABB KUKA FANUC Ρομποτικά Βιομηχανική λύση
Αριθμός τμήματος: 09330102601
Τεχνικά δεδομένα
| Έκδοση | |
| Μέθοδος τερματισμού | Τερματισμός βίδας |
| Φύλο | Άντρας |
| Μέγεθος | 10Β |
| Με προστασία από σύρμα | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός επαφών | 10 |
| Επικοινωνία PE | - Ναι, ναι. |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή του αγωγού | 0.75... 2,5 mm2 |
| Διατομή του αγωγού | AWG 18... AWG 14 |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 16Α |
| Διάταξη | 500 V |
| Ονομαστική τάση παλμού | 6 kV |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010Ω |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 1 mΩ |
| Περιοριστική θερμοκρασία | -40... +125 °C |
| Διάστημα αποκόλλησης | 7.5 mm |
| Δρόμος σφίξης | 0.5 Nm |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Ιδιότητες υλικού | |
| Υλικό (εισαγωγή) | Πολυανθρακικό |
| Χρώμα (εισαγωγή) | RAL 7032 (πράσινο βότσαλο) |
| Υλικό (συναντήσεις) | Χάλυβα |
| Επιφάνεια (συναντήσεις) | Μετρητά |
| Εμπορικά δεδομένα | |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Καθαρό βάρος | 66g |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Ευρωpiαϊκό | 85366990 |
| Αριθμός του κινεζικού δασμολογικού δασμού |
8536901900 |
| eCl@ss | 27440205 Εισαγωγή επαφής για βιομηχανικές συνδέσεις |
![]()
Σχέδιο σχεδιασμού:
![]()
Παρακαλούμε ελέγξτε το σχέδιο πνιγμού μας με το σχέδιο πνιγμού Harting
![]()
![]()
![]()
![]()
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Εισαρτήματα, Τερματισμός βίδας, Άντρας, Πολυκαρβονικό, RAL 7032 (χαλίκι), Διοικητικό ρεύμα: 16A, Μέγεθος: 10 B, Επαφές: 10, Διατομή αγωγού: 0,75... 2,5 mm2, Λευστό χαλκού, Ασημένιο
Αρκετά ABB KUKA FANUC Ρομποτικά Βιομηχανική λύση
Αριθμός τμήματος: 09330102601
Τεχνικά δεδομένα
| Έκδοση | |
| Μέθοδος τερματισμού | Τερματισμός βίδας |
| Φύλο | Άντρας |
| Μέγεθος | 10Β |
| Με προστασία από σύρμα | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός επαφών | 10 |
| Επικοινωνία PE | - Ναι, ναι. |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή του αγωγού | 0.75... 2,5 mm2 |
| Διατομή του αγωγού | AWG 18... AWG 14 |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 16Α |
| Διάταξη | 500 V |
| Ονομαστική τάση παλμού | 6 kV |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010Ω |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 1 mΩ |
| Περιοριστική θερμοκρασία | -40... +125 °C |
| Διάστημα αποκόλλησης | 7.5 mm |
| Δρόμος σφίξης | 0.5 Nm |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Ιδιότητες υλικού | |
| Υλικό (εισαγωγή) | Πολυανθρακικό |
| Χρώμα (εισαγωγή) | RAL 7032 (πράσινο βότσαλο) |
| Υλικό (συναντήσεις) | Χάλυβα |
| Επιφάνεια (συναντήσεις) | Μετρητά |
| Εμπορικά δεδομένα | |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Καθαρό βάρος | 66g |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Ευρωpiαϊκό | 85366990 |
| Αριθμός του κινεζικού δασμολογικού δασμού |
8536901900 |
| eCl@ss | 27440205 Εισαγωγή επαφής για βιομηχανικές συνδέσεις |
![]()
Σχέδιο σχεδιασμού:
![]()
Παρακαλούμε ελέγξτε το σχέδιο πνιγμού μας με το σχέδιο πνιγμού Harting
![]()
![]()
![]()
![]()