| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Εισαρτήματα, Τερματισμός Crimp, Γυναίκα, Πολυκαρβονικό, RAL 7032 (χαλίκι), Διοικητικό ρεύμα: 16A, Μέγεθος: 6B, Επαφές: 6, Διατομή αγωγού: 0,14... 4mm2
Αριθμός τμήματος:09 33 006 2702
Υποστήριξη της λύσης Βιομηχανίας 4.0
Τεχνικά δεδομένα
| Αναγνωρισμός | |
| Κατηγορία | Εισαρτήματα |
| Σειρά | Ο ίδιος |
| Έκδοση | |
| Μέθοδος τερματισμού | Τερματισμός της κλίσης |
| Φύλο | Γυναικεία |
| Μέγεθος | 6 Β |
| Αριθμός επαφών | 6PIN |
| Επικοινωνία PE | - Ναι, ναι. |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή του αγωγού |
0.14... 4 mm2 Παρακαλούμε παραγγείλετε ξεχωριστά τις φακέλες επαφής. |
| Διατομή του αγωγού | Ομάδα 26... Ομάδα 12. |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 16 Α |
| Διάταξη | 500 V |
| Ονομαστική τάση παλμού | 6 kV |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Ονομαστική τάση α.κ. έως UL | 600 V |
| Δυναμικό ισχύος | 600 V |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010Ω |
| Περιοριστική θερμοκρασία | -40... +125 °C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Υλικό (εισαγωγή) | Πολυανθρακικό |
| Χρώμα (εισαγωγή) | RAL 7032 (πράσινο βότσαλο) |
| Τάξη εύφλεκτης ικανότητας υλικού σύμφωνα με το UL 94 | V-0 |
| RoHS | συμμόρφωση |
Σχέδιο σχεδιασμού:
![]()
![]()
Προειδοποίηση:
Παρακαλούμε παραγγείλετε ξεχωριστά τις φακέλες επαφής.
![]()
![]()
![]()
| 1Είμαστε επαγγελματίας προμηθευτής, έτσι παρέχουμε χαμηλή MOQ: Μπορεί να ανταποκριθεί στην επιχείρησή σας πολύ καλά. |
| 2Συνεργαζόμαστε με δεκάδες εργοστάσια για να εξασφαλίσουμε ανταγωνιστικές τιμές. |
| 3- Επιθεωρήσεις: 100% δοκιμή πριν από την παράδοση. Το πακέτο θα κάνει μετά από αρκετές συζητήσεις μαζί σας. |
| 4Δωρεάν δείγματα για τις δοκιμές σας, τα προϊόντα είναι απευθείας από το εργοστάσιό μας. |
| 5- Γρήγορη υπηρεσία παράδοσης από πόρτα σε πόρτα, παραγγελία Trail και μικρή παραγγελία είναι αποδεκτή |
| Οποιεσδήποτε ερωτήσεις, παρακαλούμε να αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας, 7 * 24 ώρες για εσάς!!! |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Εισαρτήματα, Τερματισμός Crimp, Γυναίκα, Πολυκαρβονικό, RAL 7032 (χαλίκι), Διοικητικό ρεύμα: 16A, Μέγεθος: 6B, Επαφές: 6, Διατομή αγωγού: 0,14... 4mm2
Αριθμός τμήματος:09 33 006 2702
Υποστήριξη της λύσης Βιομηχανίας 4.0
Τεχνικά δεδομένα
| Αναγνωρισμός | |
| Κατηγορία | Εισαρτήματα |
| Σειρά | Ο ίδιος |
| Έκδοση | |
| Μέθοδος τερματισμού | Τερματισμός της κλίσης |
| Φύλο | Γυναικεία |
| Μέγεθος | 6 Β |
| Αριθμός επαφών | 6PIN |
| Επικοινωνία PE | - Ναι, ναι. |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή του αγωγού |
0.14... 4 mm2 Παρακαλούμε παραγγείλετε ξεχωριστά τις φακέλες επαφής. |
| Διατομή του αγωγού | Ομάδα 26... Ομάδα 12. |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 16 Α |
| Διάταξη | 500 V |
| Ονομαστική τάση παλμού | 6 kV |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Ονομαστική τάση α.κ. έως UL | 600 V |
| Δυναμικό ισχύος | 600 V |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010Ω |
| Περιοριστική θερμοκρασία | -40... +125 °C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Υλικό (εισαγωγή) | Πολυανθρακικό |
| Χρώμα (εισαγωγή) | RAL 7032 (πράσινο βότσαλο) |
| Τάξη εύφλεκτης ικανότητας υλικού σύμφωνα με το UL 94 | V-0 |
| RoHS | συμμόρφωση |
Σχέδιο σχεδιασμού:
![]()
![]()
Προειδοποίηση:
Παρακαλούμε παραγγείλετε ξεχωριστά τις φακέλες επαφής.
![]()
![]()
![]()
| 1Είμαστε επαγγελματίας προμηθευτής, έτσι παρέχουμε χαμηλή MOQ: Μπορεί να ανταποκριθεί στην επιχείρησή σας πολύ καλά. |
| 2Συνεργαζόμαστε με δεκάδες εργοστάσια για να εξασφαλίσουμε ανταγωνιστικές τιμές. |
| 3- Επιθεωρήσεις: 100% δοκιμή πριν από την παράδοση. Το πακέτο θα κάνει μετά από αρκετές συζητήσεις μαζί σας. |
| 4Δωρεάν δείγματα για τις δοκιμές σας, τα προϊόντα είναι απευθείας από το εργοστάσιό μας. |
| 5- Γρήγορη υπηρεσία παράδοσης από πόρτα σε πόρτα, παραγγελία Trail και μικρή παραγγελία είναι αποδεκτή |
| Οποιεσδήποτε ερωτήσεις, παρακαλούμε να αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας, 7 * 24 ώρες για εσάς!!! |