| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Εισαρτήματα, Τερματισμός βίδας, Γυναίκα, Πολικορβονικό, RAL 7032 (χαλίκι), Διοικητικό ρεύμα: 16A, Μέγεθος: 6 Β, Επαφές: 6, Διατομή αγωγού: 0,75... 2,5 mm2, Λιώμα χαλκού, Ασημένιο
Αρκετά ABB KUKA FANUC Ρομποτικά Βιομηχανική λύση
Αριθμός μέρους: 09330062701
Τεχνικά δεδομένα
| Αναγνωρισμός | |
| Κατηγορία | Εισαρτήματα |
| Σειρά | Ο ίδιος |
| Μέθοδος τερματισμού | Τερματισμός βίδας |
| Φύλο | Γυναίκααλκοόλ |
| Μέγεθος | 6Β |
| Αριθμός επαφών | 6Pin |
| Επικοινωνία PE | - Ναι, ναι. |
| Ταυτοποίηση επαφής | 0.75... 2,5 mm2 |
| Διατομή του αγωγού |
AWG 18... AWG 14 |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 16Α |
| Διάταξη | 500V |
| Ονομαστική τάση παλμού | 6kV |
| Ονομαστική τάση α.κ. έως UL | 600 V |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 1010Ω |
| Περιοριστική θερμοκρασία | -40... +125 °C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Ιδιότητες υλικού | |
| Υλικό (εισαγωγή) | Πολυανθρακικό |
| Χρώμα (εισαγωγή) | RAL 7032 (πράσινο βότσαλο) |
| RoHS | Γσυμμορφούμενη με απαλλαγή |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Καθαρό βάρος | 49g |
| eCl@ss | Εισαγωγή επαφής για βιομηχανικούς συνδέσμους |
![]()
![]()
| 1Είμαστε επαγγελματίας προμηθευτής, έτσι παρέχουμε χαμηλή MOQ: Μπορεί να ανταποκριθεί στην επιχείρησή σας πολύ καλά. |
| 2Συνεργαζόμαστε με δεκάδες εργοστάσια για να εξασφαλίσουμε ανταγωνιστικές τιμές. |
| 3- Επιθεωρήσεις: 100% δοκιμή πριν από την παράδοση. Το πακέτο θα κάνει μετά από αρκετές συζητήσεις μαζί σας. |
| 4. OEM και ODM είναι αποδεκτά, Παρακαλούμε στείλτε μας το σχεδιασμό σας και άλλες σημαντικές πληροφορίες. OEM είναι πάντα ευπρόσδεκτοι. |
| Οποιεσδήποτε ερωτήσεις, παρακαλούμε να αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας, 7 * 24 ώρες για εσάς!!! |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Εισαρτήματα, Τερματισμός βίδας, Γυναίκα, Πολικορβονικό, RAL 7032 (χαλίκι), Διοικητικό ρεύμα: 16A, Μέγεθος: 6 Β, Επαφές: 6, Διατομή αγωγού: 0,75... 2,5 mm2, Λιώμα χαλκού, Ασημένιο
Αρκετά ABB KUKA FANUC Ρομποτικά Βιομηχανική λύση
Αριθμός μέρους: 09330062701
Τεχνικά δεδομένα
| Αναγνωρισμός | |
| Κατηγορία | Εισαρτήματα |
| Σειρά | Ο ίδιος |
| Μέθοδος τερματισμού | Τερματισμός βίδας |
| Φύλο | Γυναίκααλκοόλ |
| Μέγεθος | 6Β |
| Αριθμός επαφών | 6Pin |
| Επικοινωνία PE | - Ναι, ναι. |
| Ταυτοποίηση επαφής | 0.75... 2,5 mm2 |
| Διατομή του αγωγού |
AWG 18... AWG 14 |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 16Α |
| Διάταξη | 500V |
| Ονομαστική τάση παλμού | 6kV |
| Ονομαστική τάση α.κ. έως UL | 600 V |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 1010Ω |
| Περιοριστική θερμοκρασία | -40... +125 °C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Ιδιότητες υλικού | |
| Υλικό (εισαγωγή) | Πολυανθρακικό |
| Χρώμα (εισαγωγή) | RAL 7032 (πράσινο βότσαλο) |
| RoHS | Γσυμμορφούμενη με απαλλαγή |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Καθαρό βάρος | 49g |
| eCl@ss | Εισαγωγή επαφής για βιομηχανικούς συνδέσμους |
![]()
![]()
| 1Είμαστε επαγγελματίας προμηθευτής, έτσι παρέχουμε χαμηλή MOQ: Μπορεί να ανταποκριθεί στην επιχείρησή σας πολύ καλά. |
| 2Συνεργαζόμαστε με δεκάδες εργοστάσια για να εξασφαλίσουμε ανταγωνιστικές τιμές. |
| 3- Επιθεωρήσεις: 100% δοκιμή πριν από την παράδοση. Το πακέτο θα κάνει μετά από αρκετές συζητήσεις μαζί σας. |
| 4. OEM και ODM είναι αποδεκτά, Παρακαλούμε στείλτε μας το σχεδιασμό σας και άλλες σημαντικές πληροφορίες. OEM είναι πάντα ευπρόσδεκτοι. |
| Οποιεσδήποτε ερωτήσεις, παρακαλούμε να αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας, 7 * 24 ώρες για εσάς!!! |