| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotible |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 40.000 σύνολο/μήνας |
Σειρά 7 HQ βαρέων καθηκόντων συνδετήρας καρφιτσών για τη βιομηχανική Multipole σύνδεση
Χαρακτηριστικά
Ο συνδετήρας HQ είναι κύριος των μεγάλων πλεονεκτημάτων σε μια συμπαγή μορφή. Το hq-007/0 είναι ένας μικρός αλλά ισχυρός συνδετήρας εκτίμησε σε 10A, τάση 400. Τα ένθετα σχεδιάζονται με crimp τη σύνδεση καλωδίων και οι επαφές παρέχονται χωριστά. Η σειρά καλωδίων επαφών είναι από 26 έως το AWG 14, με το σκληρό ασημένιο ή σκληρό χρυσό κάλυψε και οι δύο διαθέσιμοι. Υπάρχει διάφορος τύπος κατοικίας και η κουκούλα για αυτό παρεμβάλλει, συμπεριλαμβανομένης της δευτερεύουσας εισόδου, τη τοπ είσοδο, το μοντάρισμα διαφραγμάτων, το μοντάρισμα επιφάνειας, το καλώδιο στο καλώδιο, κ.λπ. Η γερή κατοικία παρέχει μια προστασία IP65 ενάντια στο dutst και το υγρό σφιχτά. Η κατοικία στο πλαστικό υλικό είναι επίσης διαθέσιμη. Το νήμα ή το μετρικό νήμα PG11, PG13, M20 PG είναι διαθέσιμο.
![]()
Προδιαγραφή
| HQ-007/0 ΣΥΜΠΑΓΗ ΕΝΘΕΤΑ | |
|
Αριθμοί επαφών |
7+PE |
|
Ηλεκτρική απόδοση σύμφωνα με |
EN61984 |
| Εκτιμημένο current1 | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 400V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 6KV |
| Βαθμός ρύπανσης | 3 |
| Εκτιμημένη τάση σύμφωνα με UL | 600V |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥1010Ω |
| Υλικό | Πολυάνθρακας |
| Επαφές | |
| Υλικό | Κράμα χαλκού |
| Επιφάνεια | Ασήμι που καλύπτεται |
| Αντίσταση επαφών | 3mΩ |
| Crimp τερματικό | |
| Μετρητής καλωδίων | 0.14-2.5mm2 |
| AWG | 26-14 |
![]()
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotible |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 40.000 σύνολο/μήνας |
Σειρά 7 HQ βαρέων καθηκόντων συνδετήρας καρφιτσών για τη βιομηχανική Multipole σύνδεση
Χαρακτηριστικά
Ο συνδετήρας HQ είναι κύριος των μεγάλων πλεονεκτημάτων σε μια συμπαγή μορφή. Το hq-007/0 είναι ένας μικρός αλλά ισχυρός συνδετήρας εκτίμησε σε 10A, τάση 400. Τα ένθετα σχεδιάζονται με crimp τη σύνδεση καλωδίων και οι επαφές παρέχονται χωριστά. Η σειρά καλωδίων επαφών είναι από 26 έως το AWG 14, με το σκληρό ασημένιο ή σκληρό χρυσό κάλυψε και οι δύο διαθέσιμοι. Υπάρχει διάφορος τύπος κατοικίας και η κουκούλα για αυτό παρεμβάλλει, συμπεριλαμβανομένης της δευτερεύουσας εισόδου, τη τοπ είσοδο, το μοντάρισμα διαφραγμάτων, το μοντάρισμα επιφάνειας, το καλώδιο στο καλώδιο, κ.λπ. Η γερή κατοικία παρέχει μια προστασία IP65 ενάντια στο dutst και το υγρό σφιχτά. Η κατοικία στο πλαστικό υλικό είναι επίσης διαθέσιμη. Το νήμα ή το μετρικό νήμα PG11, PG13, M20 PG είναι διαθέσιμο.
![]()
Προδιαγραφή
| HQ-007/0 ΣΥΜΠΑΓΗ ΕΝΘΕΤΑ | |
|
Αριθμοί επαφών |
7+PE |
|
Ηλεκτρική απόδοση σύμφωνα με |
EN61984 |
| Εκτιμημένο current1 | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 400V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 6KV |
| Βαθμός ρύπανσης | 3 |
| Εκτιμημένη τάση σύμφωνα με UL | 600V |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥1010Ω |
| Υλικό | Πολυάνθρακας |
| Επαφές | |
| Υλικό | Κράμα χαλκού |
| Επιφάνεια | Ασήμι που καλύπτεται |
| Αντίσταση επαφών | 3mΩ |
| Crimp τερματικό | |
| Μετρητής καλωδίων | 0.14-2.5mm2 |
| AWG | 26-14 |
![]()