| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Μέγεθος: 24 Β, επαφές: 24, διατομή αγωγών: 0,75… 2.5mm ², κράμα χαλκού, ασημώνουν καλυμμένος
Η καυτή καλύτερη επιλογή ελεγκτών δρομέων και θερμοκρασίας.
![]()
Λύση κιβωτίων ελεγκτών.
![]()
Ένθετο με την κάλυψη κατοικίας +plastic διαφραγμάτων.
Τεχνικά στοιχεία
| Προσδιορισμός | |
| Κατηγορία | Ένθετα |
| Σειρά | ΑΥΤΟΣ |
| Μέθοδος λήξης | Λήξη βιδών |
| Γένος | Θηλυκό |
| Μέγεθος | 24B |
| Αριθμός επαφών | 24Pin |
| Επαφή PE | Ναι |
| Προσδιορισμός επαφών | 0,75… 2,5 χιλ. ² |
| Διατομή αγωγών |
AWG 18… AWG 14 |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη τάση | 500V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 6 kV |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε UL | 600 Β |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 1010 Ω |
| Περιορισμός της θερμοκρασίας | -40… +125 °C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Υλικές ιδιότητες | |
| Υλικό (ένθετο) | Πολυάνθρακας |
| RoHS | Υποχωρητικός με την απαλλαγή |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Καθαρό βάρος | 122.4g |
| Αριθμός διαταγής | 09330242701 |
![]()
| 1. Είμαστε επαγγελματικός προμηθευτής, έτσι παρέχουμε χαμηλό MOQ: Μπορεί να συναντήσει την επιχείρησή σας πολύ καλά. |
| 2. Εργαζόμαστε με τις δωδεκάδες των εργοστασίων για να εξασφαλίσουμε ανταγωνιστική τιμή, επίσης θα σας θεραπεύσουμε ως φίλους μας. |
| 3. Επιθεωρήσεις: 100% δοκιμή πριν από την παράδοση. Η συσκευασία θα κάνει μετά από διάφορες συζητήσεις με σας. |
| 4. Ο cOem και ο ODM είναι αποδεκτοί, παρακαλώ μας στείλετε το σχέδιό σας και άλλες σημαντικές πληροφορίες. Ο cOem είναι πάντα ευπρόσδεκτος. |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Μέγεθος: 24 Β, επαφές: 24, διατομή αγωγών: 0,75… 2.5mm ², κράμα χαλκού, ασημώνουν καλυμμένος
Η καυτή καλύτερη επιλογή ελεγκτών δρομέων και θερμοκρασίας.
![]()
Λύση κιβωτίων ελεγκτών.
![]()
Ένθετο με την κάλυψη κατοικίας +plastic διαφραγμάτων.
Τεχνικά στοιχεία
| Προσδιορισμός | |
| Κατηγορία | Ένθετα |
| Σειρά | ΑΥΤΟΣ |
| Μέθοδος λήξης | Λήξη βιδών |
| Γένος | Θηλυκό |
| Μέγεθος | 24B |
| Αριθμός επαφών | 24Pin |
| Επαφή PE | Ναι |
| Προσδιορισμός επαφών | 0,75… 2,5 χιλ. ² |
| Διατομή αγωγών |
AWG 18… AWG 14 |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη τάση | 500V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 6 kV |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε UL | 600 Β |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 1010 Ω |
| Περιορισμός της θερμοκρασίας | -40… +125 °C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Υλικές ιδιότητες | |
| Υλικό (ένθετο) | Πολυάνθρακας |
| RoHS | Υποχωρητικός με την απαλλαγή |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Καθαρό βάρος | 122.4g |
| Αριθμός διαταγής | 09330242701 |
![]()
| 1. Είμαστε επαγγελματικός προμηθευτής, έτσι παρέχουμε χαμηλό MOQ: Μπορεί να συναντήσει την επιχείρησή σας πολύ καλά. |
| 2. Εργαζόμαστε με τις δωδεκάδες των εργοστασίων για να εξασφαλίσουμε ανταγωνιστική τιμή, επίσης θα σας θεραπεύσουμε ως φίλους μας. |
| 3. Επιθεωρήσεις: 100% δοκιμή πριν από την παράδοση. Η συσκευασία θα κάνει μετά από διάφορες συζητήσεις με σας. |
| 4. Ο cOem και ο ODM είναι αποδεκτοί, παρακαλώ μας στείλετε το σχέδιό σας και άλλες σημαντικές πληροφορίες. Ο cOem είναι πάντα ευπρόσδεκτος. |