| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Νέος τρόπος σύνδεσης
Τα ένθετα, λήξη κλειδαριών Quck, αρσενικό, πολυάνθρακας, RAL 7032 (γκρι χαλικιών), εκτίμησαν το ρεύμα: 16A, επαφές: 10, διατομή αγωγών: 0,14… 2.5mm ², κράμα χαλκού,
Ασήμι που καλύπτεται
Αυτόματη βιομηχανική λύση 4,0
Ο γρήγορος τρόπος επαφών, χρειάζεται ακριβώς μια βίδα για να κάνει αυτό, γρήγορη εργασία.
Τεχνικά στοιχεία
| Έκδοση | |
| Μέθοδος λήξης | Λήξη κλειδαριών Quck |
| Γένος | Αρσενικό |
| Μέγεθος | 16B |
| Με την προστασία καλωδίων | Ναι |
| Αριθμός επαφών | 16 |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή αγωγών | 0,14… 2,5 χιλ. ² |
| Διατομή αγωγών | AWG 26… AWG 14 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη τάση | 500 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 6 kV |
| Βαθμός ρύπανσης | 3 |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε UL | 600 Β |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε CSA | 600 Β |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010 Ω |
| Αντίσταση επαφών | ≤ 1 mΩ |
| Περιορισμός της θερμοκρασίας | -40… +125 °C |
| Μήκος γδυσίματος | 7… 9 χιλ. |
| Ροπή σκλήρυνσης | 0,5 NM |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Υλικές ιδιότητες | |
| Υλικό (ένθετο) | Πολυάνθρακας |
| Χρώμα (ένθετο) | RAL 7032 (γκρι χαλικιών) |
| Υλικό (επαφές) | Κράμα χαλκού |
| Επιφάνεια (επαφές) | Ασήμι που καλύπτεται |
| RoHS | υποχωρητικός με την απαλλαγή |
| Εμπορικά στοιχεία | |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Κινεζικός αριθμός δασμολογίων |
8536901900 |
| το eCl@ss | Ένθετο 27440205 επαφών για τους βιομηχανικούς συνδετήρες |
![]()
| 1. Είμαστε επαγγελματικός προμηθευτής, έτσι παρέχουμε χαμηλό MOQ: Μπορεί να συναντήσει την επιχείρησή σας πολύ καλά. |
| 2. Εργαζόμαστε με τις δωδεκάδες των εργοστασίων για να εξασφαλίσουμε ανταγωνιστική τιμή, επίσης θα σας θεραπεύσουμε ως φίλους μας. |
| 3. Επιθεωρήσεις: 100% δοκιμή πριν από την παράδοση. Η συσκευασία θα κάνει μετά από διάφορες συζητήσεις με σας. |
| 4. Τα ελεύθερα δείγματα για τη δοκιμή σας, τα προϊόντα είναι άμεσα από το εργοστάσιό μας. Έτσι κερδίζει σε πολύ δευτεροβάθμιο κόστος. |
| 5. Ο cOem και ο ODM είναι αποδεκτοί, παρακαλώ μας στείλετε το σχέδιό σας και άλλες σημαντικές πληροφορίες. Ο cOem είναι πάντα ευπρόσδεκτος. |
| Οποιεσδήποτε ερωτήσεις παρακαλώ αισθάνονται ελεύθερες να μας έρθουν σε επαφή με, ώρες 7*24 για σας!!! |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Νέος τρόπος σύνδεσης
Τα ένθετα, λήξη κλειδαριών Quck, αρσενικό, πολυάνθρακας, RAL 7032 (γκρι χαλικιών), εκτίμησαν το ρεύμα: 16A, επαφές: 10, διατομή αγωγών: 0,14… 2.5mm ², κράμα χαλκού,
Ασήμι που καλύπτεται
Αυτόματη βιομηχανική λύση 4,0
Ο γρήγορος τρόπος επαφών, χρειάζεται ακριβώς μια βίδα για να κάνει αυτό, γρήγορη εργασία.
Τεχνικά στοιχεία
| Έκδοση | |
| Μέθοδος λήξης | Λήξη κλειδαριών Quck |
| Γένος | Αρσενικό |
| Μέγεθος | 16B |
| Με την προστασία καλωδίων | Ναι |
| Αριθμός επαφών | 16 |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή αγωγών | 0,14… 2,5 χιλ. ² |
| Διατομή αγωγών | AWG 26… AWG 14 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη τάση | 500 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 6 kV |
| Βαθμός ρύπανσης | 3 |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε UL | 600 Β |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε CSA | 600 Β |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010 Ω |
| Αντίσταση επαφών | ≤ 1 mΩ |
| Περιορισμός της θερμοκρασίας | -40… +125 °C |
| Μήκος γδυσίματος | 7… 9 χιλ. |
| Ροπή σκλήρυνσης | 0,5 NM |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Υλικές ιδιότητες | |
| Υλικό (ένθετο) | Πολυάνθρακας |
| Χρώμα (ένθετο) | RAL 7032 (γκρι χαλικιών) |
| Υλικό (επαφές) | Κράμα χαλκού |
| Επιφάνεια (επαφές) | Ασήμι που καλύπτεται |
| RoHS | υποχωρητικός με την απαλλαγή |
| Εμπορικά στοιχεία | |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Κινεζικός αριθμός δασμολογίων |
8536901900 |
| το eCl@ss | Ένθετο 27440205 επαφών για τους βιομηχανικούς συνδετήρες |
![]()
| 1. Είμαστε επαγγελματικός προμηθευτής, έτσι παρέχουμε χαμηλό MOQ: Μπορεί να συναντήσει την επιχείρησή σας πολύ καλά. |
| 2. Εργαζόμαστε με τις δωδεκάδες των εργοστασίων για να εξασφαλίσουμε ανταγωνιστική τιμή, επίσης θα σας θεραπεύσουμε ως φίλους μας. |
| 3. Επιθεωρήσεις: 100% δοκιμή πριν από την παράδοση. Η συσκευασία θα κάνει μετά από διάφορες συζητήσεις με σας. |
| 4. Τα ελεύθερα δείγματα για τη δοκιμή σας, τα προϊόντα είναι άμεσα από το εργοστάσιό μας. Έτσι κερδίζει σε πολύ δευτεροβάθμιο κόστος. |
| 5. Ο cOem και ο ODM είναι αποδεκτοί, παρακαλώ μας στείλετε το σχέδιό σας και άλλες σημαντικές πληροφορίες. Ο cOem είναι πάντα ευπρόσδεκτος. |
| Οποιεσδήποτε ερωτήσεις παρακαλώ αισθάνονται ελεύθερες να μας έρθουν σε επαφή με, ώρες 7*24 για σας!!! |