| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Τα ένθετα, λήξη κλειδαριών Quck, θηλυκό, πολυάνθρακας, εκτίμησαν το ρεύμα: 16A, μέγεθος: 6 Β, επαφές: 6, διατομή αγωγών: 0,14… 2.5mm ²,
ΚΑΛΎΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΉ ΡΟΜΠΌΤ ABB
Τεχνικά στοιχεία
| Έκδοση | |
| Μέθοδος λήξης | Λήξη κλειδαριών Quck |
| Γένος | Θηλυκό |
| Μέγεθος | 6B |
| Με την προστασία καλωδίων | Ναι |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Επαφή PE | Ναι |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή αγωγών | 0,14… 2,5 χιλ. ² |
| Διατομή αγωγών | AWG 26… AWG 14 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη τάση | 500 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 6 kV |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε UL | 600 Β |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε CSA | 600 Β |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010 Ω |
| Αντίσταση επαφών | ≤ 1 mΩ |
| Περιορισμός της θερμοκρασίας | -40… +125 °C |
| Μήκος γδυσίματος | 7… 9 χιλ. |
| Ροπή σκλήρυνσης | 0,5 NM |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Υλικές ιδιότητες | |
| Υλικό (ένθετο) | Πολυάνθρακας |
| Χρώμα (ένθετο) | RAL 7032 (γκρι χαλικιών) |
| Υλικό (επαφές) | Κράμα χαλκού |
| Επιφάνεια (επαφές) | Ασήμι που καλύπτεται |
| RoHS | υποχωρητικός με την απαλλαγή |
| Εμπορικά στοιχεία | |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Καθαρό βάρος | 60g |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| το eCl@ss | Ένθετο επαφών για τους βιομηχανικούς συνδετήρες |
![]()
![]()
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Τα ένθετα, λήξη κλειδαριών Quck, θηλυκό, πολυάνθρακας, εκτίμησαν το ρεύμα: 16A, μέγεθος: 6 Β, επαφές: 6, διατομή αγωγών: 0,14… 2.5mm ²,
ΚΑΛΎΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΉ ΡΟΜΠΌΤ ABB
Τεχνικά στοιχεία
| Έκδοση | |
| Μέθοδος λήξης | Λήξη κλειδαριών Quck |
| Γένος | Θηλυκό |
| Μέγεθος | 6B |
| Με την προστασία καλωδίων | Ναι |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Επαφή PE | Ναι |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή αγωγών | 0,14… 2,5 χιλ. ² |
| Διατομή αγωγών | AWG 26… AWG 14 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16A |
| Εκτιμημένη τάση | 500 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 6 kV |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε UL | 600 Β |
| Η εκτιμημένη ACC τάσης. σε CSA | 600 Β |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010 Ω |
| Αντίσταση επαφών | ≤ 1 mΩ |
| Περιορισμός της θερμοκρασίας | -40… +125 °C |
| Μήκος γδυσίματος | 7… 9 χιλ. |
| Ροπή σκλήρυνσης | 0,5 NM |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Υλικές ιδιότητες | |
| Υλικό (ένθετο) | Πολυάνθρακας |
| Χρώμα (ένθετο) | RAL 7032 (γκρι χαλικιών) |
| Υλικό (επαφές) | Κράμα χαλκού |
| Επιφάνεια (επαφές) | Ασήμι που καλύπτεται |
| RoHS | υποχωρητικός με την απαλλαγή |
| Εμπορικά στοιχεία | |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1 |
| Καθαρό βάρος | 60g |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| το eCl@ss | Ένθετο επαφών για τους βιομηχανικούς συνδετήρες |
![]()
![]()