| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Αριθμός τμήματος:09 33 006 2602
Υποστήριξη της λύσης Βιομηχανίας 4.0
![]()
Αντικαταστήστε τον συνδετήρα Sibas ((TE) 6Pin 16A 500V.
Τεχνικά δεδομένα
| Αναγνωρισμός | |
| Κατηγορία | Εισαρτήματα |
| Σειρά | Ο ίδιος |
| Μέθοδος τερματισμού | Τερματισμός της κλίσης |
| Φύλο | Άντρας |
| Μέγεθος | 6 Β |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Επικοινωνία PE | - Ναι, ναι. |
| Λεπτομέρειες | Παρακαλούμε παραγγείλετε ξεχωριστά τις φακέλες επαφής. |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή του αγωγού | 0.14... 4 mm2 |
| Διατομή του αγωγού | Ομάδα 26... Ομάδα 12. |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 16 Α |
| Διάταξη | 500 V |
| Ονομαστική τάση παλμού | 6 kV |
| Ονομαστική τάση α.κ. έως UL | 600 V |
| Δυναμικό ισχύος | 600 V |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010Ω |
| Περιοριστική θερμοκρασία | -40... +125 °C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Ιδιότητες υλικού | |
| Υλικό (εισαγωγή) | Πολυανθρακικό |
| Χρώμα (εισαγωγή) | RAL 7032 (πράσινο βότσαλο) |
| Τάξη εύφλεκτης ικανότητας υλικού σύμφωνα με το UL 94 | V-0 |
| RoHS | συμμόρφωση |
Σχέδιο σχεδιασμού:
![]()
![]()
Προειδοποίηση:
Παρακαλούμε παραγγείλετε ξεχωριστά τις φακέλες επαφής.
![]()
Εγχειρίδιο εγκατάστασης:
![]()
![]()
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | διαπραγματεύσιμα |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 PC το μήνα |
Αριθμός τμήματος:09 33 006 2602
Υποστήριξη της λύσης Βιομηχανίας 4.0
![]()
Αντικαταστήστε τον συνδετήρα Sibas ((TE) 6Pin 16A 500V.
Τεχνικά δεδομένα
| Αναγνωρισμός | |
| Κατηγορία | Εισαρτήματα |
| Σειρά | Ο ίδιος |
| Μέθοδος τερματισμού | Τερματισμός της κλίσης |
| Φύλο | Άντρας |
| Μέγεθος | 6 Β |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Επικοινωνία PE | - Ναι, ναι. |
| Λεπτομέρειες | Παρακαλούμε παραγγείλετε ξεχωριστά τις φακέλες επαφής. |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διατομή του αγωγού | 0.14... 4 mm2 |
| Διατομή του αγωγού | Ομάδα 26... Ομάδα 12. |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 16 Α |
| Διάταξη | 500 V |
| Ονομαστική τάση παλμού | 6 kV |
| Ονομαστική τάση α.κ. έως UL | 600 V |
| Δυναμικό ισχύος | 600 V |
| Αντίσταση μόνωσης | > 1010Ω |
| Περιοριστική θερμοκρασία | -40... +125 °C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Ιδιότητες υλικού | |
| Υλικό (εισαγωγή) | Πολυανθρακικό |
| Χρώμα (εισαγωγή) | RAL 7032 (πράσινο βότσαλο) |
| Τάξη εύφλεκτης ικανότητας υλικού σύμφωνα με το UL 94 | V-0 |
| RoHS | συμμόρφωση |
Σχέδιο σχεδιασμού:
![]()
![]()
Προειδοποίηση:
Παρακαλούμε παραγγείλετε ξεχωριστά τις φακέλες επαφής.
![]()
Εγχειρίδιο εγκατάστασης:
![]()
![]()